Rozwiąż każdy problem
Pokonaj wyzwanie

W zalewie identycznych ofert, z podobnym opisem, cechami, zaletami, korzyściami i tą samą ceną, którą z ofert wybierze Klient?

Oto narzędzie, które zwykłą ofertę zmieni w perfekcyjną 🔥🔥🔥

Odtwórz wideo

Masz firmę lub markę i zaczynasz sprzedawać?

Próbujesz sprzedawać produkty lub usługi, ale sprzedaż albo stoi w miejscu, albo kuleje?

Ciągle szukasz nowych sposobów na dotarcie do Klienta i przekonanie go do zakupu?

Masz produkty najwyższej jakości, ale Klienci chcą tylko taniej albo jeszcze taniej??

Masz wysokiej jakości usługi ale nie potrafisz ich zareklamować nawet przed niemal przekonanym Klientem?

A może masz problem z napisaniem oferty, która sprzedaje?

Zwiększaj sprzedaż i zaangażowanie dzięki potędze opowiadania historii

Pisanie ofert sprzedażowych, które sprzedają, stworzenie opowieści marki, która pokaże Klientowi, co dla Twojej firmy, marki i projektu jest najważniejsze w codziennej działalności, nie jest zarezerwowane dla wąskiej grupy specjalistów od copywritingu i agencji, które za swoje usługi kasują grube pieniądze. To umiejętność, której możesz się nauczyć.

Dużo szybciej, niż Ci się wydaje.

Co więcej, możesz przygotować całą stertę gotowych historii, które wykorzystasz podczas rozmów, w mailach, podczas rekrutacji nowych pracowników czy w materiałach reklamowych.

Ale…

możesz też nic nie zrobić albo zlecić wszystko znanej agencji kreatywnej, która na pewno wie to, co Ty, czuje to, co Ty, wie wszystko o Twojej ofercie, o firmie, o Kliencie… i o Tobie…

Nie wie?

A żeby się dowiedzieć, najpierw zajmie na kilka godzin Twój cenny czas, a potem skasuje za to sowite wynagrodzenie???

No właśnie.

Możesz dalej tworzyć opisy na stronie, w sklepie internetowym, na aukcjach, tak jak uczono Cię wcześniej. Cechy, zalety, korzyści. Bo przecież wszyscy tak robią.

Ale Ty nie jesteś ‘wszyscy’.

Domyślam się, że Ty chcesz zrobić krok do przodu, prawda?

Dlatego przeczytaj dalej.

Bo mam propozycję.

Najskuteczniejsze marki na świecie to te, które opowiadają historie. Dołącz do nich!

Możesz umiejętnie opowiadać Klientom o sobie, swojej firmie, produktach i usługach, budując relacje i zachwycając ich wyjątkowym przekazem. Od zaraz.

Możesz zacząć pisać porywające oferty i przekonujące maile. Od zaraz.

A przede wszystkim już za moment stworzysz zachwycające odpowiedzi na pytania: „Czym się zajmuje Twoja firma?”, „Dlaczego warto zaufać właśnie Tobie?”, „Co wyjątkowego jest w Twoim produkcie?”, “Dlaczego robisz to, co robisz?”…

Tylko podejmij wyzwanie!

Dołącz do sprawdzonego kursu video Akademia Storytellingu, który przeprowadzi Cię przez cały proces nauki pisania opowieści i ofert, które “sprzedają bez sprzedawania”.

3-godzinny kurs + materiały dodatkowe!

A gdybym Ci powiedział, że dobra historia może zwiększyć Twoją sprzedaż o 50%?

Czasem jest tak, że Klient widzi produkt i już wie, że chce go mieć. Ale nie oszukujmy się, rzadko taki Ci się trafi. Pozostali patrzą, zastanawiają się, pytają o cenę…

Kalkulują. Czy dobry, czy się opłaca, czy spełni oczekiwania.

A gdyby tak ułatwić im podjęcie decyzji?

Gdyby w ofercie, czy to mówionej, czy pisanej, zacząć opowiadać?

Coś więcej niż techniczne szczegóły. Pokazać więcej niż schemat “cechy – zalety – korzyści”.

Gdyby powiedzieć coś, na co Klient zareaguje “mów dalej, dobrze się ciebie słucha”. Albo “muszę to przeczytać do końca; oni myślą tak, jak ja“.

Prawda, że byłoby łatwiej sprzedać?

 

O to właśnie chodzi w Akademii Storytellingu.

O opowiadanie.

Ale nie o nawijanie makaronu na uszy Klienta.

Chodzi o opowieść marki. O jej podstawach. O tym, co dla marki najważniejsze. O tym, czym kieruje się w swoich codziennych działaniach. O tym, czym TY się kierujesz.

Opowiadanie to sposób, w jaki ludzie rozmawiają (cóż, czasami krzyczymy). To jest to, co robimy, aby nadać sens naszemu światu. I jest to prawdopodobnie najpotężniejsza siła w dzisiejszym biznesie.

 

Akademia Storytellingu to prosta ścieżka – krok po kroku – do nowych umiejętności, potrzebnych w nowoczesnym i skutecznym biznesie, niezbędnych do zbudowania wartościowej, autentycznej i dochodowej marki, i firmy.

I dlatego już pierwsze chwile kursu i związane z nimi zadania praktyczne pozwolą Ci uświadomić sobie ogrom możliwości i ukrytych skarbów, które drzemią w Twojej marce, firmie, projekcie i … Tobie.

Obraz jest wart tysiąca słów, a dobra historia może zaangażować Twoich klientów jak nic innego.

Najpierw zastanowimy się, dlaczego ludzie kupują i dlaczego to akurat u Ciebie powinni to regularnie robić (i jeszcze wracać!)?

Następnie zaczniemy aktywnie poszukiwać prawdziwych skarbów w Twoich zasobach… firmy, pamięci i … uczuć

Na podstawie zgromadzonej wiedzy i materiałów stworzysz krótkie i dłuższe, porywające opowieści, które sprzedają

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ
Z AKADEMII STORYTELLINGU?

Od czego zacząć pracę nad tworzeniem opowieści marki / firmy

Jakie opowieści warte są opowiedzenia

Jakie momenty w życiu Twoim, Twojej firmy i marki warto sobie przypomnieć i dlaczego

Uświadomisz sobie, dlaczego tak naprawdę robisz to, co robisz

Dlaczego ludzie kupują i które elementy wpływające na ich decyzje należy wzmocnić

Uświadomisz sobie, które wartości są kluczowe dla Ciebie i Twojej marki

Znajdziesz Idealnego Klienta, który podziela te wartości

Poznasz wszystkie elementy dobrej opowieści i ich konstrukcję

Znajdziesz w zasobach swojej pamięci kluczowe story generatory

Zbudujesz odpowiedź na pytanie “Czym się zajmujesz?”

Zbudujesz krótką opowieść BORN TO BE określającą Twoje “dlaczego”

Zbudujesz opowieść DNA, która naprawdę sprzedaje

Poznasz reguły komunikacji internetowej (maile, wpisy, wiadomości dm)

Poznasz strukturę oferty, która sprzedaje

Stworzysz własną ofertę wykorzystując umiejętności z całego kursu

JAK TO SIĘ PRZEŁOŻY NA TWOJE DZIAŁANIA?

1. Podniesiesz swoją skuteczność sprzedażową – kurs nauczy Cię, jak opowiadać historie, które przekonują do zakupu.

2. Zdobędziesz nowe umiejętności – kurs pomoże Ci odkryć techniki i narzędzia storytellingowe, aby tworzyć niesamowite historie, które wstrząsną Twoimi odbiorcami.

3. Stworzysz lepsze kampanie marketingowe – po ukończeniu kursu będziesz w stanie stworzyć potężne oferty i kampanie marketingowe, dzięki którym sprzedasz swoje produkty błyskawicznie.

4. Zwiększysz swoje zyski – umiejętność storytellingu jest niezbędna do zwiększania sprzedaży, a kurs stanie się najlepszą inwestycją w Twoją przyszłość.

5. Wejdziesz na wyższy poziom – po ukończeniu kursu będziesz inny. Twoje opowieści zyskają na sile, a Ty staniesz się bardziej pewny siebie i skuteczniejszy w tym, co robisz.

AKADEMIA STORYTELLINGU
TO NOWE MOŻLIWOŚCI

które pojawiają się, gdy możesz połączyć się z ludźmi na bardziej emocjonalnym poziomie i sprawić, że poczują, że jesteś po ich stronie.

Ludzie będą kupować od ciebie zamiast od konkurencji, ponieważ wierzą w twój produkt, opierają się na twojej wiedzy i ufają ci jako autorytetowi.

Jeśli chcesz mieć więcej klientów, którzy widzą świat w podobny sposób jak Ty, to Akademia Storytellingu jest dla Ciebie.

Tony Robins powiedział w 2014 roku “…Firmy, które opowiadają wspaniałe historie, mogą sprzedawać o 50 procent więcej niż te, które tego nie robią.

W nauce storytellingu nie chodzi tylko o sprzedaż. Świetny storytelling może pomóc Ci stworzyć firmę i markę, z którymi Twoi klienci czują głębszą więź. To oczywiście ułatwia sprzedaż, ale co ważniejsze, pomaga im to kupować bez poczucia, że coś im sprzedano na siłę, wepchnięto do rąk.

KTO NAJBARDZIEJ SKORZYSTA Z WIEDZY ZAWARTEJ W AKADEMII STORYTELLINGU?

PRZEDSIĘBIORCY (doświadczeni i początkujący)

INFLUENCERZY

WŁAŚCICIELE I PRACOWNICY FUNDACJI I STOWARZYSZEŃ

FREELANCERZY

BUDOWNICZOWIE NOWYCH MAREK I PROJEKTÓW

AUTOR I PROWADZĄCY

GRZEGORZ SMYCZYŃSKI – EKSPERT W BUDOWANIU MARKI

Kiedyś pracownik etatowy, potem wzięty sprzedawca w allegro. Teraz twórca i właściciel kilku niszowych marek oraz założyciel Akademii Nowej Marki. A prywatnie fan książek, muzyki, polityki i podróży, które spędza z Agą, Julą, Frankiem i Niną.

Bez względu na to, czy projektowałem i produkowałem na zlecenie kosmetyki do brody, kosmetyki do włosów, czy muchy wiązane dla mężczyzn, kluczem do serca Klienta była ciekawa idea marki i opowieść budowana wokół niej. Ty też masz taką opowieść w sobie. Tylko ją wydobądź. Pomogę Ci.

BONUS DO AKADEMII STORYTELLINGU!

Być może jesteś na początku biznesowej drogi. A może doskonalisz umiejętności i przygotowujesz się do startu. Przeczytaj to. “9 fenomenalnych idei, na których szybko zaczniesz budować nowy biznes” to co nieco spojrzenia na ciekawe idee biznesowe oparte o obecne trendy. To jednocześnie lista ponad 50 pomysłów na biznes przeróżnego typu. Produkty, usługi, biznesy online, offline, 1-osobowe i zespołowe.

Jestem przekonany, że Ci się przyda, nawet jeśli masz już firmę i sprzedajesz.

Wartość eBooka to 49 PLN. Ale zdecydowanie większą jego wartością jest skuteczna pomoc Tobie, a nie jego cena “na półce”. Bierz go więc, niech będzie dobrym uzupełnieniem Akademii Storytellingu.

MASZ MOJĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Wszystkie tematy poruszane podczas Akademii Storytellingu są owocem kilkuletniej pracy przy budowie własnych marek i podczas budowania cudzych biznesów.

W każdej chwili możesz się ze mną skontaktować, przesłać swoją pracę, skonsultować pomysł albo uzyskać podpowiedź. Akademia Storytellingu to dialog, nie mój monolog zakończony Twoim zakupem.

Jeżeli jednak w ciągu 30 dni z jakiegoś powodu uznasz, że potrzebujesz czegoś innego, po prostu napisz, a zwrócę Ci pieniądze.

A teraz kliknij tutaj, jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jak w prosty sposób przyciągnąć nowych klientów, którzy widzą Twoją markę jako najlepszego przyjaciela.

Cena Akademii Storytellingu, którą standardowo proponuję indywidualnym Klientom, to 399 PLN.

Dzisiaj proponuję fenomenalną i jedyną na rynku cenę za tak wysokiej jakości wiedzę. 197 złotych!!!

Podejmij decyzję jeszcze dzisiaj.

Gdy ilość kursantów osiągnie 200 osób, ta cena pozostanie tylko… dobrą historią. Zostało 12 miejsc…

DOŁĄCZ DO AKADEMII STORYTELLINGU TERAZ!

Akademia Storytellingu

Certyfikowany Kurs Video
PLN 197
  • Program Akademii Storytellingu
  • eBook “9 fenomenalnych idei…”
  • Certyfikat Uczestnictwa i Ukończenia
idealna opcja

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Kiedy otrzymam zamówione szkolenie?

Szkolenie jest dostępne od ręki na platformie kursy.akademianowejmarki.pl. Otrzymasz więc dostęp niezwłocznie po zakończeniu płatności.

2. W jakiej formie szkolenie jest dostępne?

Na ten moment planujemy wyłącznie wersję video kursu. Nie wykluczamy, że pojawi się opcja audio, do wygodnego słuchania i analizy podczas jazdy samochodem.

3. Czy możemy umówić się na indywidualne zajęcia z Akademii Storytellingu?

Tak, istnieje możliwość zajęć indywidualnych lub dla małej grupy osób. Online lub offline. Proszę o kontakt na maila grzegorz@akademianowejmarki.pl lub WhatsApp: 691 967 182.

Akademia Nowej Marki 2023 | Polityka Prywatności | Regulamin | grzegorz@akademianowejmarki.pl