O Akademii Nowej Marki kilka słów

Cześć. Nazywam się Grzegorz Smyczyński. Na rynku sprzedaży produktów działam od 10 lat. W 2012 roku stworzyłem Ambasadę Piękna – sklep internetowy z kosmetykami do włosów i brody oraz konto allegro. 3 lata później miałem szczerze dość walki cenowej.

Uczyłem się marketingu i sprzedaży ale wciąż miałem poczucie przepalanej energii dla zarobku 3 – 5 złotych z pojedynczej sprzedaży. Bywało, że pomimo włożonego nakładu pracy, nie zarabiałem nic.

Wziąłem sprawy w swoje ręce i po pewnym czasie to ja zacząłem dyktować ceny moich własnych produktów.

Stworzyłem pierwszą moją markę – Angry Beard – kosmetyki i akcesoria do brody. Potem powstały jeszcze Angry Tattoo – pielęgnacja tatuażu, ManufakturaMuch.pl – eleganckie muchy wiązane oraz Zielnik Zero Waste – szampony w kostce.

Od kilku lat moje marki mają swoich stałych odbiorców, są również doskonałym polem dla nowych doświadczeń i rozwoju. Popełniłem masę błędów i wyciągnąłem wnioski. Dzięki temu jestem tu – w Akademii Nowej Marki i mogę pomóc.

W czym mogę Ci pomóc?

W każdym aspekcie dotyczącym budowania marki produktów lub usług. Od zera. Ponieważ sam nie przestałem budować, jestem w stanie na każdym etapie tworzenia nowej marki podpowiedzieć albo zaprojektować cały proces. Sam zdecyduj, w jakim zakresie potrzebujesz wsparcia Akademii Nowej Marki i skontaktuj się ze mną: grzegorz@akademianowejmarki.pl.