Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Czekaj, poniżej zobaczysz
jednorazową propozycję,
przygotowaną tylko dla moich Klientów

Doskonała decyzja z budową Twojej strony www! Zanim zaczniesz budować swoją stronę, mam dla Ciebie coś jeszcze.

Coś, co odmieni Twoją działalność, produkty, usługi – bez względu na to, co oferujesz i jaką firmę prowadzisz. Coś, co odmieni Twoje życie, tak jak odmieniło moje.

Pokażę Ci, jak zbudować markę. Markę produktów lub usług. Od zera.

Stworzysz produkt albo usługę, o którą ludzie będą pytać, zabiegać i kupować. Jeśli masz produkty albo świadczysz usługi (albo dopiero zakładasz biznes!), masz teraz niepowtarzalną szansę powiększyć sprzedaż i marżę z każdego produktu i usługi.

Więcej, wkrótce staniesz się ekspertem w branży, a Twoja marka wyznacznikiem trendów.

Wiesz, że ludzie wybierają produkty markowe? 70% osób uważa, że produkty markowe to wysoka jakość. Kupują to, co markowe, zdecydowanie rzadziej pytając o cenę, bo wiedzą, że z marką wiąże się jakość, doświadczenie, ciekawa historia i bezpieczeństwo.

Ile razy słyszałeś / słyszałaś? To za drogie, może jakiś rabat? A w allegro kupię coś takiego taniej…

W 2016 roku zbudowałem Manufakturę Much. Od tamtej pory ani razu i żaden Klient nie próbował się targować o cenę eleganckiej i stylowej muchy wiązanej. A dlaczego? Bo wyjątkowy produkt + marka + historia tej marki + kilka innych wyróżników powoduje, że dla idealnego Klienta nie istnieją tego typu pytania.

Wiele lat handlowałem w allegro. W pewnym momencie stwierdziłem, że zamiast walczyć o każdą złotówkę z innymi hurtownikami, muszę wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć dyktować swoje ceny. A żeby dyktować ceny, musiałem zaprojektować i zacząć sprzedawać własne produkty, na moich zasadach.

Zamiast dotychczasowej marży 25-30%, teraz miałem już regularnie w handlu B2C 60 – 70%, a w hurcie 35-50%.

Przyzwoicie, prawda? 

W moim programie “10 kroków do wartościowej i dochodowej marki” pokażę Ci, jak sprawić, by zwykły produkt albo zwykła usługa stały się produktami i usługami markowymi. Pokażę, jak od zera zbudować markę, określić idealnego Klienta, wymyślić wygląd swojej firmy / marki na nowo i na co dzień zaskakiwać Klientów wyjątkowością swojej marki.

Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć logo marki, jak dobrać kolorystykę marki, jakie historie opowiadać, by sprzedawać bez sprzedawania!

Dowiesz się też, jak zbudować ofertę, która sprzedaje i jakie elementy musi koniecznie zawierać!

Ten program to ponad 3 godziny lekcji VIDEO, które w 10 krokach pokazuje, jak budować markę.

Ale to nie wszystko.

W ciągu maksymalnie 3 dni od zakupu OTRZYMASZ ODE MNIE DO SKRZYNKI POCZTOWEJ LUB PACZKOMATU PRZENOŚNĄ PAMIĘĆ USB z zawartością całego zamówienia w postaci VIDEO oraz WERSJI MP3, które MOŻESZ SŁUCHAĆ PODCZAS PODRÓŻY SAMOCHODEM.

KURS 10 KROKÓW DO WARTOŚCIOWEJ I DOCHODOWEJ MARKI WYCENIAM NA 399 PLN

Ale na tej stronie i teraz możesz go nabyć za dodatkowe 197 PLN

To najlepsza oferta dla Ciebie i najlepszy czas, by zacząć budować markę.

Ale to Ty podejmujesz decyzję. Podejmij najlepszą decyzję dla siebie.

Akademia Nowej Marki 2022. Polityka Prywatności | Regulamin