Jak zbudować rozpoznawalną i autentyczną markę
produktów lub usług,

na której szybko zaczniesz zarabiać,
tworząc biznes życia - dochodowy i pełen pozytywnych wrażeń?

Jeżeli prowadzisz biznes, sprzedajesz produkty lub świadczysz usługi, przeczytaj całość!

Twoja marża poszybuje w górę

Ty będziesz kreować politykę cenową

Skończy się bitwa w allegro o każdą złotówkę zysku

A jeżeli zaczynasz "od 0" albo po prostu chcesz wszystko zmienić,

– Uzyskasz kompleksową wiedzę i potrzebne umiejętności, by od zera zbudować markę dla Twojego Idealnego Klienta, z doskonałym produktem, wyjątkową usługą, wymarzoną nazwą i logo
– Stworzysz ofertę, która sprzedaje,
– Opowiesz historię, która sprzedaje “bez sprzedawania”,
Poznasz metody promocji, które z Klientów tworzą Prawdziwych Fanów

Hej!

Pewnie lubisz markowe produkty, prawda? Ubrania, perfumy, telefony…

Czasem pewnie się zastanawiasz, dlaczego są dużo droższe, niż niemarkowe odpowiedniki. Ale i tak kupujesz.

Dlaczego?

Bo są markowe.

Produkt kupujesz, a w markę po prostu wierzysz i czujesz od razu, że z tą marką i tym produktem (usługą także) wiąże się dobre doświadczenie, wysoka jakość, a często ciekawe wspomnienie i polecenia od wielu znajomych.


Wiesz, że Ty też możesz być właścicielem marki?

Jeśli już sprzedajesz, możesz sprzedawać to samo albo tyle samo, ale z większym zyskiem.

Zobacz poniżej. To tylko jeden, mały przykład:

Przykład po prawej to jeden z moich produktów. Ze względu na umowy dotyczące produkcji, a także umowy z Klientami, nie pokazuję szczegółów produktu, ale odezwij się do mnie, a uzyskasz wszystkie dane liczbowe 🙂

Jeśli sprzedajesz na Allegro, powyższy przykład da Ci konkretny obraz różnic (4x większy przychód na podobnym produkcie!). Jeśli zaczynasz, od razu widzisz sens budowania marki.

No właśnie…

Jeśli dopiero zaczynasz, możesz od zera stworzyć produkt lub usługę premium, które wolne są od inflacyjnych zmartwień. Takie produkty i usługi nadal mają się dobrze.

Wiesz, dlaczego?

Ponieważ Klienci na takie produkty i usługi wciąż są, nie zbiednieli bardzo i wciąż mają pieniądze, które będą wydawać.

Zamiast produktów, możesz więc sprzedawać markowe produkty.
Zamiast usług, możesz świadczyć markowe usługi.

Różnica tkwi w słowie “markowy”. To jedno słowo, ale to naprawdę duża różnica.
Różnica w marży.
Różnica w jakości

Różnica w wartości.

Wreszcie, różnica w stylu życia.

Nie musisz biegać za każdą złotówką, gdy zbudujesz markę. Albo gdy sam(a) będziesz marką.

A ja mogę pomóc Ci zbudować taką markę w Akademii Wyjątkowej Marki.

Akademia Wyjątkowej Marki to kompleksowy program budowania marki od podstaw aż do sprzedaży.

Od potrzeby Klienta, jego bólu i pragnień.

Bo markowy produkt i markowa usługa rozwiązują konkretny problem Klienta.

Prowadzą go z punktu A [mam problem] do punktu B [nie mam problemu].

A prostymi słowami? SPEŁNIAJĄ OBIETNICĘ, a nierzadko wręcz przekraczają oczekiwania Klienta.

A ponieważ Akademia Wyjątkowej Marki to markowa usługa premium,

ona również spełnia obietnicę, a nawet kilka:

Po pierwsze: zbudujesz własną markę, którą pokochają Klienci (a nie tylko Ty i ja) i pod moim okiem sprzedasz pierwsze egzemplarze produktów lub złapiesz zlecenia na usługę

Po drugie: cały proces nie będzie ani trudny, ani kosztowny, ani czasochłonny

Po trzecie: stworzysz strategię rozwoju ukochanej marki, nawet na kilka lat do przodu

Po czwarte: zbudujesz stronę internetową bez inwestowania tysięcy złotych w coś nowego, o czym jeszcze mało kto wie (nie słuchaj agencji kreatywnych, droga i rozbudowana strona internetowa na początku istnienia marki to nie jest najważniejsza inwestycja!)

Po piąte: zbudujesz pozycję eksperta wokół tematu, którym się zajmiesz

… ale będzie to wymagało od Ciebie zrobienia konkretnej pracy i konkretnych zadań, których wykonania osobiście przypilnuję.

Bo efekty przyjdą szybko tylko wówczas, gdy wykonasz kluczowe kroki do osiągnięcia naszego celu, jakim jest autentyczna, wartościowa, uwielbiana przez Klientów i przede wszystkim dochodowa marka!

OTO, CO KONKRETNIE OTRZYMUJESZ:

Zaczniemy od podstaw. Ustalimy w jakim momencie kariery / budowania marki / sprzedaży usług jesteś. Akademia Wyjątkowej Marki niekoniecznie musi zacząć od zera. Zaczniemy od momentu, w którym jesteś, by szybciej osiągnąć efekty. Otrzymasz ankietę i osobiście ustalę z Tobą to, co na ten moment jest dla Ciebie najważniejsze, by pójść mocno do przodu.

Następnie, przez kolejne 3 miesiące będziesz otrzymywać materiały i wskazówki dotyczące tworzenia marki. W każdym tygodniu będą nowe zadania, których rozwiązanie (a raczej zbudowanie) będzie dużym krokiem w kierunku własnej marki.

Twoje rozwiązania możesz konsultować bezpośrednio ze mną, albo na grupie na facebooku, która została założona po to, by wzajemnie się wspierać, podpowiadać sobie i budować grupę zaufanych osób, które również mogą polecać się wzajemnie i polecać innych swoim Klientom.

Poznasz elementy, które pozwolą Ci znaleźć Twojego Idealnego Klienta, znaleźć z nim wspólny język, znaleźć rozwiązanie jego zmartwień i wreszcie przekonać go do skorzystania z Twojej oferty

Zaprojektujemy ofertę, która sprzedaje. A tam mnóstwo kluczowych składników, które muszą się znaleźć w takiej ofercie, a których to w obserwowanych na co dzień ofertach po prostu brakuje (i stąd te przepalane budżety, stracona kasa, zadowolone agencje i tak zwani autoryzowani partnerzy Google…)

Nauczysz się rozmawiać o Tobie i Twojej marce. Serio. Bo gdybym dzisiaj zadał Ci szybkie pytanie, czym się zajmujesz, co odpowiesz? Wierz mi, Twoja odpowiedź ma znaczenie. Bo zamiast mnie może obok Ciebie pojawić się bardzo ważna osoba z branży, która może podpisać kontrakt z Tobą albo Twoją konkurencją. Musisz sprawić, by po Twojej odpowiedzi na pytanie “Czym się zajmujesz”, ta osoba zadała kolejne pytanie, chciała dalej Cię słuchać albo zaprosiła Cię na spotkanie 🙂

W naszej pracy skupimy się oczywiście na marketingu i budowaniu trwałych relacji z Klientem. Wiesz, jak to jest? Jeśli chcesz po prostu sprzedać, robisz marketing. Jeśli chcesz zatrzymać Klienta na dłużej, budujesz markę. My robimy to drugie. Ale budowanie relacji to nie bycie wszędzie. Próba bycia wszędzie to prosty przepis na porażkę. Zrobimy to znacznie mądrzej i rozsądniej. Ale w efekcie skuteczniej.

Przy okazji opowiem Ci o metodzie 3S, która przeniesie Cię w zupełnie inny wymiar myślenia o prowadzeniu marki i biznesu. Oderwie od produktu i przeniesie się totalnie wgłąb Ciebie. Tajemnicze? Tylko trochę. Ale działa!

Otrzymasz ode mnie eBook “Jak znaleźć tę jedną, jedyną… nazwę marki”. I skupimy się dość mocno na tym elemencie. Ale dopiero, gdy poznasz swój produkt lub usługę (tak, dokładnie wtedy). I gdy poznasz swojego Klienta (może nawet z imienia i nazwiska;) Wcześniej pomysł na nazwę jest tylko jedną z opcji, do której nie musisz aż tak się przywiązywać. Co z tego, że Ci się podoba, jeśli nie spodoba się Klientowi?

Najbardziej podczas budowania marki kręci nas, poza nazwą, LOGO. Podpowiem Ci, od czego zacząć przemyślenia i poszukiwania w tym temacie. Czy warto robić samemu (jeśli tak, to gdzie i na jakich warunkach!) czy też nie (wtedy również powiem gdzie warto albo bardziej – na jakich zasadach).

Popracujemy też wspólnie nad tym, by Twoja marka była autentyczna i wartościowa. O wartościach mogę mówić cały dzień. Ty przemyśl, jakim wartościom Ty hołdujesz w życiu. A potem idź dalej. Jakie wartości ma wyznawać Twoja marka? To będzie bardzo ważna lekcja, już teraz się przygotuj.

Budowanie marki musi się opłacać. Dlatego opracowałem autorski, ale prosty i przejrzysty arkusz kalkulacyjny, który otrzymasz bardzo szybko, by od początku kalkulować, wyceniać i szacować koszty produkcji, przygotowania, elementów usługi, a także przychodów, marży i zysków.

Będziemy w ciągłym kontakcie mailowym, a zaraz po zakończeniu 3-miesięcznego procesu szkoleniowego, spotkamy się online, by porozmawiać o kolejnych krokach, niezbędnych do realizacji założonych celów projektowych i sprzedażowych.

Prześlę do Ciebie również dostęp do szkolenia “Jak w 3h zbudować własną stronę internetową”. Zamiast wydawać tysiące złotych na stronę internetową, będziesz w stanie przeznaczyć te pieniądze na zdecydowanie mądrzejsze i bardziej potrzebne cele.

Zbudujemy też system Automatycznego Pozyskiwania Potencjalnych Klientów, których Ty szybko zamienisz na Prawdziwych Klientów albo nawet FANÓW!

Nad tym całym procesem będzie czuwał ekspert – gość taki jak Ty, który przeszedł dokładnie taką drogę, jak Ty. I który czeka, aż miejsce poniżej wypełni się Twoim LOGO 🙂

Dostaniesz kompleksową pomoc i pełne wsparcie. 

Odpowiedzi na nurtujące pytania i niespodzianki, które pewnie będą.

Ale nie będziesz tracić czasu na zastanawianie się, którą iść drogą.

 Otrzymasz gotowe instrukcje i plan działania, który musisz wdrożyć w życie.

Moje partnerskie wsparcie spowoduje natomiast, że osiągniesz swoje cele

10 razy szybciej!

Pozwól, że opowiem Ci krótką historię z cyframi w tle.

W 2016 roku byłem wziętym sprzedawcą w serwisie allegro…

Sprzedawałem sporo kosmetyków. Do włosów. Do brody. Do pielęgnacji ciała.

Moi dostawcy dawali mi z reguły 25 – 30% rabatu od sugerowanej ceny detalicznej. Czyli z kosmetyku za 40 złotych około 12 zł powinno być dla mnie.

Niestety allegro kasowało 10% z każdej transakcji, więc powinno zostawać 8 zł.

A i to nie jest niestety prawda, ponieważ moja konkurencja (klienci tych samych dostawców), nie potrafiąc zaproponować konkretnej i ciekawej oferty sprzedażowej, systematycznie obniżali cenę.

W ostateczności kupowałem produkt za 28 zł, a sprzedawałem za 35 zł. Allegro brało dla siebie 3,50 zł (chyba że wyróżniłem produkt – brrrr, wtedy dużo więcej oddawałem). Zostawało mi z każdego produktu nieco ponad 4 zł. Minus podatki.

Musiałem coś zmienić, bo taka sprzedaż to po prostu przepakowywanie produktów, bez większego sensu.

I wymyśliłem.

Tak powstał pomysł na własną markę.

Gdzie to ja będę oferował produkt w konkretnej cenie, z konkretną marżą dla siebie.

Pół roku później byłem właścicielem pierwszego własnego olejku do pielęgnacji brody.

 

 

Koszt produkcji? 10% wartości finalnego produktu. Koszt pakowania i etykiety? 5% wartości. W efekcie sprzedaż w allegro dawała mi jakieś 75% wartości detalicznej, a poza allegro nawet 85%. A w złotówkach? Nawet 30-35 złotych z każdej sztuki!

Pomysł. Produkt. Marka. Oferta. Promocja.

Było warto. Moja inwestycja w badania nowego produktu zwróciła się całkowicie po zaledwie 2 miesiącach. Ale nawet gdyby zwróciła się po roku, byłbym przeszczęśliwy, bo za olejkiem poszły szampony, balsamy, szczotki i grzebienie. Do dziś sprzedane sztuki mogę liczyć w dziesiątkach tysięcy.

Ty też już wkrótce możesz zacząć swoje obliczenia.

 

Jeśli dołączysz do Akademii Wyjątkowej Marki.

Teraz w wyjątkowej opcji cenowej:

Akademia Wyjątkowej Marki

OFERTA PODSTAWOWA

OPCJA PODSTAWOWA KURSU

495 zł

Autorski 3-miesięczny Program Szkoleniowy budowania marki produktów lub usług (wartość 3999 PLN)

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku (wartość bezcenna!)

Cotygodniowe konsultacje mailowe przez 12 miesięcy      (wartość 570 zł)

Pilne konsultacje WhatsApp przez 3 miesiące (wartość 1080 zł)

Dostęp do szkolenia “Własna strona internetowa w 3H” (wartość 399 PLN)

Arkusz kalkulacyjny dla szybkich obliczeń opłacalności projektu      (wartość 99 zł)

Spotkania online + projekt networkingowy (wartość 500 zł)

eBook “Jak znaleźć tę jedną, jedyną… nazwę marki        (wartość 49 zł)

Akademia Wyjątkowej Marki

OFERTA PREMIUM VIP

BESTSELLER – NAJLEPSZE I NAJSZYBCIEJ [OBSERWOWANE WYNIKI!]

997 zł

Autorski 3-miesięczny Program Szkoleniowy budowania marki produktów lub usług (wartość 3999 PLN)

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku (wartość bezcenna!)

Cotygodniowe konsultacje mailowe przez 12 miesięcy      (wartość 570 zł)

Pilne konsultacje WhatsApp przez 3 miesiące (wartość 1080 zł)

Dostęp do szkolenia “Własna strona internetowa w 3H” (wartość 399 PLN)

Arkusz kalkulacyjny dla szybkich obliczeń opłacalności projektu      (wartość 99 zł)

Spotkania online + projekt networkingowy (wartość 500 zł)

eBook “Jak znaleźć tę jedną, jedyną… nazwę marki        (wartość 49 zł)

Jeżeli interesuje Cię opcja zapłaty ratalnej, dodaj do koszyka wersję programu szkoleniowego i wybierz PayU >>>RATY PayU. 

Pamiętaj! Masz moją gwarancję 100% satysfakcji i efektów!

Przez nawet 21 dni testujesz mnie i moją wiedzę i w każdej chwili możesz dać mi znać, a ja zwrócę Ci pieniądze.

Ale wiesz co?

Jestem tak bardzo przekonany do tego programu, że wiem, że nie tylko nie zrezygnujesz, ale pójdziemy razem przez kolejny rok, a Ty już wkrótce będziesz cieszyć się własną, autentyczną i dochodową marką!!!

Tylko musisz mi zaufać, a następnie przyłożyć się do pracy.

Bo też musimy powiedzieć sobie szczerze. To nie jest program dla każdego.

Jeśli jesteś marzycielem i uważasz, że wystarczy dołączyć do Akademii Wyjątkowej Marki, a marka zrobi się sama, to niestety jesteś w błędzie.

Nie zależy mi na ilości Kursantów, tylko ich efektach!

Jeśli więc będziesz działać, tworzyć, liczyć i analizować zgodnie z programem, Twoja marka zachwyci i oczaruje Twoich Klientów szybciej niż myślisz.

Efekty są wówczas gwarantowane.

Innej opcji nie ma.

Ale żeby się przekonać, musisz podjąć decyzję
Wiem, że podejmiesz najlepszą dla siebie.

Do zobaczenia!

PS. MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie maila na adres: grzegorz@akademianowejmarki.pl lub na WhatsApp (691 967 182),
gdzie jestem dostępny niemal non stop (za dnia;) i chętnie porozmawiam.

Wartość całego pakietu to teraz ponad 6000 PLN! Teraz możesz go nabyć w specjalnej ofercie:

Akademia Wyjątkowej Marki

OFERTA PODSTAWOWA

OPCJA PODSTAWOWA KURSU

495 zł

Autorski 3-miesięczny Program Szkoleniowy budowania marki produktów lub usług (wartość 3999 PLN)

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku (wartość bezcenna!)

Cotygodniowe konsultacje mailowe przez 12 miesięcy      (wartość 570 zł)

Pilne konsultacje WhatsApp przez 3 miesiące (wartość 1080 zł)

Dostęp do szkolenia “Własna strona internetowa w 3H” (wartość 399 PLN)

Arkusz kalkulacyjny dla szybkich obliczeń opłacalności projektu      (wartość 99 zł)

Spotkania online + projekt networkingowy (wartość 500 zł)

eBook “Jak znaleźć tę jedną, jedyną… nazwę marki        (wartość 49 zł)

Akademia Wyjątkowej Marki

OFERTA PREMIUM VIP

BESTSELLER – NAJLEPSZE I NAJSZYBCIEJ [OBSERWOWANE WYNIKI!]

997 zł

Autorski 3-miesięczny Program Szkoleniowy budowania marki produktów lub usług (wartość 3999 PLN)

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku (wartość bezcenna!)

Cotygodniowe konsultacje mailowe przez 12 miesięcy      (wartość 570 zł)

Pilne konsultacje WhatsApp przez 3 miesiące (wartość 1080 zł)

Dostęp do szkolenia “Własna strona internetowa w 3H” (wartość 399 PLN)

Arkusz kalkulacyjny dla szybkich obliczeń opłacalności projektu      (wartość 99 zł)

Spotkania online + projekt networkingowy (wartość 500 zł)

eBook “Jak znaleźć tę jedną, jedyną… nazwę marki        (wartość 49 zł)

Do zobaczenia podczas lekcji Akademii Wyjątkowej Marki!

AkademiaNowejMarki.pl 2023 | Regulamin | Polityka Prywatności | grzegorz@akademianowejmarki.pl